Mentoři

 

Kdo je mentor?

  • Mentoři jsou lidé, kteří mají nejen odborné znalosti, ale především osobní zkušenosti se startovními překážkami v nejrůznějších oblastech byznysu. Jsou ochotni se s Vámi o své znalosti a zkušenosti podělit.

 

Účast přislíbil : Jarek Mikeš, Martin Krudenc, Jan Kvasnička, Lukáš Kypus, Jan Brunec

Jarek Mikeš

Majitel firmy WebSeller s.r.o.

Poslední tři roky se soustředí na rozjíždění start-upů a investování do projektů o kterých si myslí, že mají smysl. Začal psát knihu o start-upech v České republice ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press a.s.

Martin Krudenc

Autor projektu estranky.cz

Martin Krudenc je autorem projektu eStranky.cz – ten vznikl z ničeho, ale dopracoval se až k obratům a ziskům v řádu milionů korun a následně našel i silného investora. Martin se podělí o své zkušenosti, znalosti i zážitky z historie celého projektu.

Jan Kvasnička

Freelancer

Honzovým hlavním zaměřením je analýza, návrh a tvorba systémů na míru především pro větší společnosti. Zabývá se také směřováním těchto systémů nebo projektů. Široký záběr zkušeností využívá v projektech Úspěšný klub, Poradce Domén, magazínu Mladý Podnikatel a dalších. 

Lukáš Kypus

zakladatel NFCengine

Sbíral zkušenosti implementací rozsáhlých message a IM platforem u mobilních operátorů v Norsku, Portugalsku a Německu. Hledá projekty s potenciálem k investici. Investoval do úspěšné deskové hry Šalingrad (http://salingrad.cz/). Zajímá ho service design.

Jan Brunec

Spolumajitel Webdevel s.r.o.

Majitel několika společnosti z oblasti IT a e-commerce.

Mário Roženský

Vlastník OLYMPIC s.r.o.

Mário začínal jako programátor a protože cítil, že to není to pravé, tak se dal na dráhu budování vlastních projektů. V minulosti úspěšně vybudoval a prodal realitní a slevový server. S nasbíraných zkušeností těží dodnes ve svém nejnovějším projektu AffilBox.